Referencie

Transfer International Staff, k.s.:  V rámci skvalitňovania služieb pre našich klientov a z dôvodu zvyšovania kvalifikácie a odbornosti našich zamestnancov sme včera absolvovali veľmi zaujímavé školenie zamerané na Recruiting, Headhunting a Assessment.
Celodenné školenie spojené s workshopom naši zamestnanci zakončili testom a po úspešnom zvládnutí získali Osvedčenie o úspešnom absolvovaní školenia Recruiting, Headhunting a Assessment
Hlavným obsahom školenia bolo plánovanie procesu vyhľadávania, náboru a oslovenie kandidátov, tréning prípravy a vedenia pracovného pohovoru, headhunting a assessment
Ďakujeme lektorovi, Martin Zibrín zo spoločnosti CeMS za kvalitné a odborné školenie v priateľskej atmosfére a budeme sa tešiť na ďalšie stretnutia a vzdelávanie.

Poďakovanie: pán Zibrín (alebo Vás môžem oslovovať Martin), ja sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať. Workshop bol úžasný. Všetci boli nadšení, hlavne stavbyvedúci boli mimoriadne radi. Vraj takéto školenie môžeme organizovať aj každý druhý deň (Erik G.). Takže ak budete chcieť s nami spolupracovať, určite to nie je naše posledné stretnutie. Ešte raz ďakujeme za prínosnú a veľmi dobre podanú prednášku. Určite budeme odporúčať aj ďalej!

Ďakujem pánovi Martinovi Zibrínovi, ktorý je fantastickým odborníkom vo svojom obore, za aktívnu spoluprácu a jeho cenné rady pri tvorbe a vedení záverečnej práce. Ing. Gabika V.  – Cambridge Business School, Master of Business Administration, Management vo verejnej správe

Fantastická schopnosť podporiť rozvoj osobnej individuality na ceste za osobnými ambíciami! Želám veľa úspechov, robíte to veľmi dobre! S pozdravom, Renáta

Rada by som vyjadrila svoju maximálnu spokojnosť, čo sa týka kurzu lektor. Podané zaujímavým spôsobom. Pán Zibrín je skvelý človek, či po odbornej ale aj po ľudskej stránke. Som rada, že som sa na tento kurz prihlásila, naučila som sa veľa nových veci. Zuzana D.

Dokázal hravou formou vysvetliť a naučiť danú situáciu, dobre vedel rozložiť vyučovací deň na teoretickú a prezenčnú výučbu. Poradil nám, ako zlepšiť svoj prejav, poukázal na chyby, ktoré robíme pri prejave a ako sa rozvíjať pri prezentáciách. Mal s nami porozumenie, dal zaujímavé informácie do života aj pri prednášaní. Bola so veľmi spokojná, páčil sa mi kurz a doporučujem ho ako lektora. Lýdia R.

Neverte na prvý dojem, ktorý mi povedal: „no, vyzerá nevýrazne, to bude asi nuda“, ale keď začal rozprávať svoje príbehy, ktoré prepájal s témou, pochopila som, že je inšpiráciou, ako zaujať a udržať pozornosť a času bolo zrazu veľmi málo… Ivka M.

„Martina vnímam ako mnohostranného lektora, ktorý skúma na myšlienkovej úrovni veci z rôznych hľadísk. Je zvedavý, neposedný a zároveň prispôsobivý skupine. Prejavujem mu úctu a rešpekt za lektorovanie kurzu v Nitre.“ Mária Ž.

Dobrý deň Martin, ja by som asi nemala objektívne referencie, pretože mne sa páčilo úplne všetko od prvej hodiny po poslednú. Pretože školenia a kurzy, ktorých sa bežne zúčastňujem sú tak „záživné“, že čokoľvek ľudskejšie od toho je pre mňa super. Takže, ak chcete odo mňa nejakú konkrétnu vec, čo bolo podľa mňa zaujímavé, tak Vám ju neviem povedať, lebo všetko bolo zaujímavé a pútavé a zábavné a neviem ešte ako pozitívne. Marianna M.

Mala som tú česť, zúčastniť sa kurzu „lektor“ pod vedením Martina. Kurz bol super, veľa ma naučil. Martin je úžasný človek a lektor. Kurz bol vedený na vysokej odbornej úrovni. Veľmi sa mi páčili psychologické hry, ktoré boli aj v teréne. Určite odporúčam. Som rada, že som stretla takého skvelého človeka a lektora ako je Martin Zibrín. ☺ Milka J.

Dobrý deň Martin, chcem sa Vám poďakovať za perfektné lektorovanie v našom kurze. Ste stopercentný profesionál, veci riešite s prehľadom, humorom a s maximálnou profesionalitou. Nepamätám si, a to mám na svoj vek ozaj dobrú pamäť, kedy som stretla tak inteligentného a najmä pohodového človeka so širokým záberom ako ste Vy. Mária