Nezaradené

Vzdelávania a consulting ako forma propagácie Vašej spoločnosti

Milý obchodný partner,

pripravili sme pre Vás možnosť využiť synergiu kvalitných vzdelávaní a propagácie Vašej spoločnosti.

Teraz, na začiatku roku 2020, prichádzame s dvojitou nádielkou výhod.

Prvou výhodou pre Vás môžu byť kvalitné vzdelávania, koučingy a konzultácie. Všetky témy, ktorým sa pre Váš #spokojnyzivot venujeme, nájdete na našich komunikačných kanáloch. Stačí, ak zadáte   #spokojnyzivot alebo naše mená na LinkedIn, Facebook, prípadne otvoríte stránku www.spokojnyzivot.sk

Druhou výhodou môže byť propagácia Vašej spoločnosti formou:

  • našich komunikačných kanálov
  • loga, alebo nápisu na športovom drese,
  • reklamných (magnetických) polepov na aute (ročne najazdíme viac ako 40 000 km),
  • našej webovej stránky
  • vami dodanými časťami oblečenia a športovej výbavy (tričká, mikiny, uteráky, tašky, čiapky s Vašim logom)
  • prípadne inou dohodnutou formou.

Prečo to vlastne robíme? Cyklistické preteky, ktorých sa zúčastňujem, sú jedny z najmasovejších športových podujatí na Slovensku. Séria ako Slovenský pohár, Škoda-Bike-Open-Tour či Mountain bike spirit tour sú na každých pretekoch navštívené až do tisícky pretekárov + ich doprovodom. Moje doterajšie umiestnenia a prebiehajúca príprava na novú sezónu ukazujú vysoký potenciál na popredné umiestnenia v kategórii.

Z každého cyklopodujatia, ktorého sa v roku 2020 zúčastním, budem zverejňovať post na facebookovom profile s prepojeniami (hashtagy) na sponzorov.

Preto využite spomínané možnosti a kontaktujte nás – lektorov, priamo. Bude to win-win situácia pre obe strany: priama spolupráca s okamžitými výhodami. Vzdelávanie pre vašich zamestnancov a partnerstvo s ekonomickými aj PR výhodami.

Staňte sa súčasťou nášho tímu a prezentujte vaše produkty, služby, spoločnosť aj cestou sponzoringu. Neváhajte a kontaktujte nás, pretože my sme už začali s prípravou na sezónu 2020!

Ďakujem a teším sa na Vás!

Martin Zibrín

0903 459 539

marzib275@gmail.com